Temel Felsefemiz

Temel Felsefemiz

Derneğimizin usul, gelenek ve tüzük yapış şekli ile geliştirici ve kurumsallaşma anlamında2008’den beri yakından izlediğiniz bu gelişmeler ile yenilikçi Giresunlular Uyum ve Kültür Derneği anlayışı elbette sürekli olarak daha kaliteli hizmetler olarak sizler sayesinde devam edecektir.A.G.K.U.D. dernekler ile birlikte bu yana taşıdığı ilkelerini sürekli olarak daha yenilikçi, hizmet, uyum ve kültüradı altında Almanya Mülheim merkezinde Derneğimize faal olarak katkı koyan çok sayıda üyelerimiz, kişiler, sponsorlar ve onların geliştirdiği fikir ve projelere layıkıyla hizmet vermek için canla başla çalışıyoruz.

Saydamlık ve katılımcılık çok önem verdiğimiz ve azami uyguladığımız ilkeler. Genel Kurul seçimleri için aday belirleme yöntemimiz, başta Yönetim Kurulu olmak üzere her toplantımızın detaylı tutanağının tüm üyelerimize dağıtılması, edindiğimiz bilgilerin ve duyurularımızın elektronik ortamda üyelerimizle hızla paylaşılması gibi uygulamalarımız hep bu ilkelere hizmet ediyor. Dileğimiz, tüm üyelerimizin aynı katılımcı ruh içinde davranmaları. Derneğin “sahibi” üyelerdir. Fikirleriniz ve bilgileriniz bizim için önemlidir ve bunlar paylaştıkça gelişir.

Mevcut ve eski A.G.K.U.D. üyelerine, Kurul ve Komisyon Üyelerine, Yönetim Kurullarına;A.G.K.U.D. olarak işbirliği yaptığımız kuruluşlara ve tabii çalışma arkadaşlarımız Sn. Aydın Petekçi(Başkan), Sn. Şükrü Karabiber (Başkan Ydr.) ve Sn. Yaşar Perçin (Başkan Ydr.) ’a bir kere de buradan teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Almanya Giresunlular Kültür ve Uyum Derneği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir